Ta oferta pracy jest nieaktualna od 204 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk finansowy

  • Warszawa, Solec (pow. piaseczyński), Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zatrudniamy około 270 osób w zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym 25 km od centrum Warszawy w Solcu k. Konstancina, w Polsce firma Mondi ma 12 zakładów, stale się rozwijamy
    Mieszkasz w Piasecznie, Konstancinie lub Ursynowie, szukasz pracy  z dogodnym dojazdem, w sprawdzonej firmie, pomyśl o Mondi Solec.

    Twoje zadania:
    • Wsparcie działu finansowego we wszystkich bieżących zadaniach operacyjnych,
    • Udział w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych (SAP, Excel)
    • Współpraca w zakresie zarządzania należnościami oraz limitami kredytowymi
    • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań i deklaracji finansowych oraz zamykaniu okresów sprawozdawczych
    • Udział w bieżącej analizie kosztów wytworzenia wyrobów i analiza odchyleń
    • Budowanie narzędzi controllingowych wspomagających pracę działu
    • Ścisła współpraca z działami: sprzedaży, produkcji, planowania, technologii, zakupów

    Nasza oferta:
    • Umowa o pracę, na cały etat od zaraz
    • Opieka medyczna Luxmed
    • Benefity pozapłacowe w tym MULTISPORT
    • System premiowy
    • Szkolenia
    • Dobra atmosfera pracy
    • Dojazd firmowy od Metro Wilanowska

    Twój profil:
    • Wykształcenie wyższe; pożądana specjalizacja w zakresie finansów / rachunkowości
    • Mile widziane 1-2 lata doświadczenia w pracy w dziale finansów
    • Wymagana umiejętność obsługi komputera (MS Office), w tym zaawansowany poziom MS-Excel
    • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP lub innym systemie
    • Niezbędne zdolności analityczne oraz wysoka kultura organizacji pracy, samodzielność, odpowiedzialność

    Skontaktuj się!
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres email:

    rekrutacje.solec@mondigroup.com

    Z dopiskiem w temacie Analityk Finansowy
    Chcesz zadać pytanie zadzwoń:+48 694 77 00 66

    Prosimy o dołączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia  29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).  Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko  z wybranymi kandydatami.