Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy

AKANT sp. z o.o.

  • Lniana 7A, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Lniana 7A

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie raportów zgodnie z wewnętrznymi wymogami grupowymi

  • przygotowywanie raportów, analiz i prezentacji na potrzeby wewnętrzne

  • uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca oraz odpowiedzialność za prezentację wyników miesięcznych

  • udział w tworzeniu budżetów firmy

  • analiza danych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki: rachunkowość / finanse / ekonomia

  • bardzo dobra znajomość Excel

  • dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, prezentację wyników, budżetu

  • zdolności analityczne

  • wiedza z zakresu rachunkowości i analiz finansowych

  • mile widziana znajomość systemów ERP (XL Comarch)

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • Umowa o pracę/pełny etat

  • Wsparcie ze strony zespołu doświadczonych księgowych

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Finansowanie szkoleń

  • Stabilne warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

  • świadczenie urlopowe

  • świadczenie świąteczne

  • zaliczkomat

  • paczki dla dzieci

Koszalińska firma o międzynarodowym zasięgu. W niecałe ćwierć wieku firma Akant osiągnęła światowe zasięgi w dystrybucji osłon okiennych. Dzięki najwyższej jakości wyrobów docieramy już do 15 krajów należących do Unii Europejskiej. Ponadto każdego roku na rynek trafia aż 300 tys. produktów naszej marki, a całkowita powierzchnia firmy wynosi 10 tys. m².

Przewiń do profilu firmy