Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk Finansowy

Goldman Recruitment

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy zarządzającej kilkoma prestiżowymi restauracjami poszukujemy kandydatów na stanowisko Analityka Finansowego / Młodszego Analityka Finansowego.

Twój zakres obowiązków

  • kontrola sprzedaży i marży w punktach sprzedaży,

  • przygotowywanie raportów finansowych dla Zarządu,

  • kontrola stanów magazynowych,

  • przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • współpraca z wewnętrznym biurem rachunkowym.

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane doświadczenie lub praktyka w obszarze analiz,

  • mile widziani studenci rachunkowości lub finansów,

  • dobra znajomość obsługi MS Excel,

  • chęć rozwijania się w analizie finansowej,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana.

Pracodawca oferuje

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i nauki,

  • możliwość pracy zdalnej nawet do 90%.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy