Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk finansowy

Moto Mio Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Moto Mio

Jesteśmy największym salonem i serwisem motocyklowym w Polsce południowej oferującym włoskie marki pojazdów t.j. Aprilia, Benelli, Ducati, Moto Guzzi, MV Agusta, Vespa, Piaggio. Oferujemy również akcesoria, odzież i kaski wielu renowowanych marek.

Zakres obowiązków:

- zbieranie danych źródłowych do analiz syntetycznych

- przygotowywanie raportów i analiz finansowych oraz innych na potrzeby Zarządu

- prowadzenie tabel budżetowych

- przygotowywanie raportów sprzedażowych

- aktywny udział w tworzeniu celów oraz raportowanie ich realizacji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomiczne, finansowe, handlowe, rachunkowość)

- bardzo dobra znajomość Ms Excel (warunek konieczny)

- zdolności analityczne, kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- elastyczny czas pracy

- pracę pełną wyzwań w ambitnym zespole

- perspektywy rozwoju

Ogłoszenie archiwalne