Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk Finansowy

MAHLE Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Krotoszyn

    Krotoszyn, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i raportowanie analiz finansowych

  • Przygotowywanie i kontrola wykonania budżetu

  • Kontrola poziomu kosztów oraz weryfikacji odchyleń

  • Budowanie narzędzi analitycznych w programie MS Excel

  • Współpraca z innymi obszarami w sprawie miesięcznych rozliczeń

  • Ocena ekonomiczna projektów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale finansowym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, samodzielność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie

  • Szkolenia i zajęcia językowe

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Karta przedpłacona Edenred

  • Elastyczne warunki pracy

  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Razem osiągamy więcej - #StrongerTogether. Łącząc pracę zespołową z pasją do motoryzacji staliśmy się wiodącym międzynarodowym partnerem rozwojowym oraz dostawcą dla branży motoryzacyjnej. Poszukujemy osób, które wspólnie z nami będą kształtowały mobilność jutra. Bądź częścią pełnego wizji przedsięwzięcia, w którym 79 000 pracowników na całym świecie tworzy nowe zrównoważone rozwiązania dla e-mobilności i silników spalinowych. Dołącz do MAHLE i rozwijaj się pracując we wspaniałych zespołach.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!