Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk finansowy

REKEEP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Traktorowa 126

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dla Analityka i Dyrektora Skarbu w komunikacji pomiędzy Grupą a bankami i instytucjami finansującymi, w zakresie sporządzonych sprawozdań finansowych oraz prognoz i planów i innych zestawień finansowych;

  • sporządzanie aplikacji kredytowych, leasingowych i ubezpieczeniowych;

  • współpraca z biegłymi rewidentami oraz innymi instytucjami dokonującymi kontroli ksiąg i sprawozdań finansowych,

  • sporządzenie raportów i analiz ad hoc związanych z bieżącymi potrzebami operacyjnymi i kierunkiem i tempem rozwoju,

  • wsparcie działu finansowego w planowaniu i zarządzaniu przepływami finansowymi firmy;

  • przygotowywanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy;

  • uczestnictwo w przygotowywaniu kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych;

  • współpraca z działem księgowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomiczne

  • mile widziane doświadczenie w dziale analiz lub controllingu, w audycie lub w dziale księgowości

  • doświadczenie w aktywnej komunikacji z bankami lub instytucjami finansującymi w zakresie dostarczanych dokumentów finansowych

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej

  • umiejętność pracy pod presją

  • biegła znajomość programu Excel

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji w nowo tworzonym obszarze

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

  • nowoczesną kulturę pracy

  • wsparcie zespołu

  • ciekawą i inspirującą pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne