Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy analityk finansowy

  • Oborniki, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Ruukki Construction obsługuje klientów w branży budowlanej. Dostarczamy produkty i usługi obejmujące etapy od projektowania po montaż, wspierając działalność naszych klientów korporacyjnych, w tym inwestorów i firmy budowlane. Nasi odbiorcy to także klienci indywidualni, którym oferujemy produkty dachowe i usługi montażowe pod marką Plannja i Ruukki. Oprócz sieci dystrybucji naszych klientów obsługujemy za pośrednictwem sklepów Ruukki Express i punktów obsługi Plannja w 9 krajach. Ruukki Construction zatrudnia około 2 500 pracowników w 15 zakładach w Europie. Sprzedaż netto w 2016 roku wyniosła 5,304 miliardów Szwedzkich koron.

Ruukki Construction jest spółka zależną SSAB. SSAB to skandynawsko - amerykańska firma stalowa działająca w ponad 50 krajach. Spółka jest notowana na NASDAQ OMX w Sztokholmie i Helsinkach. www.ruukki.com

Obecnie firma Ruukki Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oborniki k. Poznania

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie zamykania miesiąca sprawozdawczego;
  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego, prognoz finansowych;
  • Sporządzanie okresowych raportów z działalności na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne;
  • Kontrola odchyleń od założonego budżetu oraz analiza przyczyn ich powstawania.

Oczekujemy:

  • Ukończonych studiów wyższych, preferowany kierunek finanse / rachunkowość / analiza finansowa;
  • Dużych zdolności analitycznych;
  • Bardzo dobrej znajomości Excela;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
  • Duże możliwości poznawcze w obszarze rachunkowości zarządczej;
  • Pracę z wieloma narzędziami kontrolingowymi;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Wynagrodzenie odpowiadające zakresowi obowiązków i osiąganym wynikom pracy;
  • Pakiet socjalny, opieka medyczna.
Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), kandydatów do pracy jest Ruukki Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie (96-300) ul. Jaktorowska 13.
2. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
3. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.). jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej.
4. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści oraz poprawiania swoich danych.
5. Przekazane przez kandydatów dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji.
6. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych klauzulę zgody według wzoru zamieszczonego poniżej.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ruukki Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie (96-300)  ul. Jaktorowska 13 również w przyszłych procesach rekrutacji. Moja zgoda na przetwarzanie danych jest ważna do odwołania”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się