Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Finansowy

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie analiz i kalkulacji na potrzeby Zarządu i Działu Kontrolligu
  • Udział we wdrożeniu systemu BI
  • Raportowanie statystyczne
  • Analiza trendów i odchyleń
  • Komunikacja ze Spółkami w Grupie Kapitałowej celu otrzymywania niezbędnych układów bazy danych
  • Automatyzacja procesów raportowania i kalkulacji
  • Wsparcie controllingowe spółek zależnych w Europie

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, lub jesteś w trakcie studiów magisterskich (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość)
  • Masz minimum roczne doświadczenie w pracy z danymi finansowymi
  • Znasz podstawy rachunkowości zarządczej
  • Znasz narzędzia (SQL, Power Query itp.)
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomości języka angielskiego pakietu MS Office a przede wszystkim MS Excel
  • Masz dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz współpracy w zespole, jesteś terminowy i zdyscyplinowany/a

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Polski Bank Komórek Macierzystych jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 150 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych

z krwi pępowinowej przy porodzie. Jakość PBKM potwierdzają liczne certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników.

Wszystkim kandydatom gwarantujemy dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Młodszy Analityk Finansowy, Poznań