Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy

Sarens Polska Sp. z o.o.

  • Sochaczew

    Sochaczew, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie raportów i analiz z komentarzami.

  • Zaangażowanie w proces budżetowania/planowania.

  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia okresów rozliczeniowych.

  • Kontrolowanie kosztów.

  • Przygotowywanie analiz dotyczących przychodów firmy oraz tworzenie raportów kontrolnych.

  • Współpraca z Działem Księgowości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu finansów.

  • Mile widziane doświadczenie w dziale finansów.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, minimalnie poziom B2.

  • Znajomość programu Excel na bardzo dobrym poziomie.

  • Znajomość systemu Navision – mile widziana.

  • Dokładność, systematyczność, komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Abonament medyczny według zasad obowiązujących w spółce, dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

  • Pracę w międzynarodowej firmie o dużym doświadczeniu na rynku.

  • Pracę w miłej atmosferze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

SARENS to międzynarodowy koncern prowadzący projekty na całym świecie, lider w zakresie usług wynajmu żurawi oraz transportu ponadgabarytowego, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy