Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy w Szpitalu LUX MED Onkologia

LUX MED Sp. z o.o.

  • Szamocka 6, Żoliborz, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Szamocka 6

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz danych finansowych oraz operacyjnych.

  • Udział w pracach projektowych oraz rozwoju narzędzi informacji zarządczej.

  • Współpraca z Działem Księgowości oraz Działem Kadr i Płac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów (pokrewne kierunkowe) lub w trakcie studiów.

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowo-finansowym, w tym w szczególności w obszarze controllingu.

  • Znajomość zasad rachunkowości i finansów.

  • Silnie rozwinięte umiejętności analityczne.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.

  • Podstawowa znajomość SQL.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie