Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy w zespole rozliczeń bankowych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa ARCHICOM działa na rynku od blisko 30 lat i jest liderem wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Od 2016 roku Archicom S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od tego czasu firma cały czas się rozwija.

    Obecnie poszukujemy kolejnych osób, które dołączą do nas na stanowisku:
    Młodszy Analityk Finansowy
    w zespole rozliczeń bankowych
    (miejsce pracy: Wrocław, ul. Liskego)

    Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

    • Przygotowanie dokumentów i podstawowych raportów na potrzeby banków i innych instytucji zewnętrznych,
    • Przygotowanie bieżących raportów finansowo – księgowych,
    • Analiza wykonania budżetów przedsięwzięć inwestycyjnych,
    • Współpraca operacyjna z ubezpieczycielami, bankami i bankowymi inspektorami nadzoru,
    • Bieżące zadania operacyjne i biurowe.

    Nasze wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość),
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (przede wszystkim programu Excel),
    • Znajomość zagadnień finansowych i księgowych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się prestiżowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • podnoszenie kwalifikacji,
    • opiekę medyczną, kartę Multisport.
    Więcej o naszej firmie przeczytasz tutaj: www.archicom.pl

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj”.
    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych osobowych, którym jest Archicom Asset Management Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Ksawerego Liskego 7, 50-345 Wrocław, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego w zespole rozliczeń bankowych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom