Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top

      W Medicover Stomatologia zmieniamy sposób dostarczania dentystyki w Polsce. Jesteśmy pierwszym konsolidatorem rynku usług stomatologicznych, dla którego liczą się doświadczenia pacjenta, jakość dostarczanych usług oraz bezpieczeństwo.

      W ostatnich trzech latach urośliśmy prawie trzykrotnie dzięki wzrostowi organicznemu oraz akwizycjom najlepszych klinik w Polsce. W przyszłości chcemy rosnąć jeszcze szybciej, stając się niekwestionowanym liderem, który z usług stomatologicznych tworzy nowy, zdrowy styl życia.

      Jeśli chcesz stanąć na czele ludzi tworzących z pasją Medicover Stomatologia, jesteś ambitny, chętnie podejmujesz wyzwania, dążysz do ciągłego udoskonalania, a przy tym jesteś analityczny i potrafisz priorytetyzować zadania, dołącz do nas!

      Biuro Główne
      Aleje Jerozolimskie 96
      Warszawa

      Jeśli:

      • chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w budowaniu i rozwijaniu sieci klinik stomatologicznych
      • chcesz rozpocząć karierę w wiodącej firmie prowadzącej działalność na dynamicznym i wzrostowym rynku
      • interesuje Cię jak poprzez fuzje i przejęcia (M&A) rozwijamy nasz biznes
      • posiadasz silne teoretyczne podstawy z zakresu finansów i metodologii wyceny przedsiębiorstw
      • jesteś osobą uporządkowaną, potrafiąca prowadzić kilka projektów jednocześnie
      • potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski
      • jesteś osobą komunikatywną, nastawioną na osiąganie celów indywidualnych oraz zespołowych
      • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych (finanse, ekonomia, zarządzanie)
      • komunikujesz się w języku angielskim
      • znasz program MS Excel na poziomie dobrym

      Twoje zadania:

      • pozyskiwanie danych niezbędnych do przeprowadzenia analizy finansowej, inwestycyjnej
      • wycena przedsiębiorstw
      • bieżąca komunikacja z organami finansowymi analizowanych przedsiębiorstw
      • udział w badaniu due diligence
      • koordynacja przepływu dokumentów finansowych na wszystkich etapach projektów transakcyjnych

      Oferujemy:

      • pracę w oparciu o umowę o pracę
      • pełne wsparcie w okresie wdrożenia
      • aktywny udział w rozwoju biznesu Stomatologii Medicover
      • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
      • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
      • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
      • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.