Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy

Freightliner PLO firmie

  • Polna 11, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Freightliner PL

Polna 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i automatyzacja raportów zarządczych,

  • Wsparcie zespołu w procesach budżetowania, prognozowania,

  • Uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca,

  • Współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi,

  • Analizowanie rentowności biznesów, relacji i klientów,

  • Współpraca przy budowaniu modeli finansowych i biznesowych,

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych (np. hurtowni danych, elektroniczny system obiegu dokumentów).

Nasze wymagania

  • Minimum kilka miesięcy doświadczenia (praca lub staż) w dziale o podobnej charakterystyce,

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ostatni rok studiów (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia itp.),

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Płynna znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),

  • Pozytywne nastawienie i chęć nauki,

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz właściwego wyciągania wniosków,

  • Zaangażowanie, dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w zyskownej firmie zwiększającej swój udział w rynku, w dobrze funkcjonującym Dziale Finansowym od kilku lat bardzo dobrze ocenianym przez audytorów zewnętrznych oraz audyt wewnętrzny Grupy,

  • Rozwój w firmie, w której 86% pracowników twierdzi, że to Najlepsze Miejsce Pracy, co zostało potwierdzone prestiżowym certyfikatem Great Place To Work w 2019 r. i w 2020 r.,

  • Profesjonale środowisko pracy,

  • Możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia,

  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (m.in. opieka medyczna, sport, języki obce),

  • Udział w projektach non-profit wspierających organizacje społeczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy innowacyjną i dynamiczną, dużą spółką należącą do globalnego koncernu Genesee & Wyoming zatrudniającego ponad 7.500 pracowników na całym świecie, którego większościowym udziałowcem jest wiodący fundusz inwestycyjny Brookfield. Świadczymy usługi towarowych przewozów kolejowych w Polsce i w Niemczech oraz w ruchu transgranicznym przy wykorzystaniu nowoczesnego taboru. Dzięki wysokiemu poziomowi usług, terminowym dostawom oraz innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym i organizacyjnym jesteśmy gotowi sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.