Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy

TWINOO firmie

TWINO

Prosta 68

Warszawa

Młodszy Analityk FinansowyNumer ref.: Localizacja: Warszawa

OBOWIĄZKI

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za analizę danych finansowych spółki, przygotowywanie raportów dotyczących sytuacji finansowej spółki.

  • Udział w procesie przygotowania sprawozdawczości na potrzeby raportowania grupowego.
  • Udział w procesie przygotowywanie budżetu oraz kontroli wykonania budżetu.
  • Analizy wyników miesięcznych.
  • Sporządzanie raportów i analiz finansowych.
  • Przygotowywanie wkładu do sprawozdań finansowych.
  • Przygotowywanie analiz wynikających z bieżących potrzeb.

WYMAGANIA

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku finansowo-analitycznym w sektorze finansowym
    lub w badaniu sprawozdań finansowych spółek sektora finansowego.
  • Biegła znajomość Excela.
  • Znajomość SQL.
  • Znajomość VBA i/lub R-Studio mile widziana.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.

OFERUJEMY

  • Możliwość wprowadzenia na rynek karty kredytowej TWINO.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań.
  • Pracę z dynamicznym i pełnym pasji zespołem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Brak dress code i kulturę start upu.
  • Szeroką współpracę z innymi działami w ramach realizacji wspólnych celów.
  • Możliwość dzielenia się własną wiedzą oraz korzystania z wiedzy innych w ramach TWINO Sharing Experience Programm.
  • Benefity: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty miejskiej, grupowe ubezpieczenie, kartę multisport.

  • Znakomita lokalizacja
  • Dofinansowanie
    do karty ZTM
  • Karta Multisport
  • Kultura feedbacku
  • Wspaniała atmosfera
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ekstra dzień wolny
    z okazji Twoich urodzin
  • Miesiąc zdrowia

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Net Credit Sp. z o.o. z siedzibą
w Warszawie, adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

Pełna treść zgody i informacji po kliknięciu buttona „Aplikuj”.
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Net Credit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Prosta 68, 00-838 Warszawa.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne