Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy

Cyfrowy Polsat S.A.O firmie

Cyfrowy Polsat S.A.

Aleja Stanów Zjednoczonych 61A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kontrolingowa spółek zagranicznych;

  • Dekretowanie nakładów, kalkulacja rezerw, przygotowywanie poleceń księgowania;

  • Weryfikacja poprawności zapisów w księgach, zlecanie korekt;

  • Nadzór nad procesem realizacji płatności, przygotowywanie zleceń płatności;

  • Bieżąca komunikacja z zagranicznym biurem księgowym spółek;

  • Bieżący kontroling finansowy licencji programowych – m.in. rozpoznanie aktywa, amortyzacja licencji;

  • Sporządzanie Sprawozdań Finansowych, informacji zarządczej, raportów i prezentacji dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki finanse, rachunkowość lub ekonomia;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

  • Dobra znajomość języka angielskiego (korespondencja mailowa, czytanie umów w języku angielskim)

  • Znajomość zasad rachunkowości, w szczególności wiedza z zakresu MSSF;

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości lub audytu;

  • Zdolności analityczne oraz dokładność;

  • Samodzielność w realizowanych zadaniach;

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Mile widziana znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę;

  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie;

  • Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi