Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk Finansowy

Super PharmO firmie

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Super Pharm

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udziału w comiesięcznym przygotowywaniu raportów zarządczych

  • Dokonywanie analiz wyników finansowych i operacyjnych sklepów sieci oraz centrali Spółki

  • Przygotowywanie analiz finansowo-księgowych

  • Udział w sporządzaniu budżetu rocznego (OPEX/CAPEX) oraz kontrolowaniu i analizowaniu odchyleń

  • Udział w comiesięcznych zamknięciach miesiąca (kalkulacje rezerw, sprawdzanie kompletności kosztów i przychodów)

  • Sporządzanie analiz i raportów rentowności dostawców

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe - preferowane doświadczenie w międzynarodowej firmie audytorskiej, m.in. BIG 4 (min 1,5 roku)

  • Znajomość zasad przygotowywania analiz finansowych

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i organizacyjne

  • Skrupulatność, dokładność i dociekliwość

  • Inicjatywa i zaangażowanie w swoją pracę

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i przestrzeganie ustalonych terminów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

Super Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, morze profesjonalizmu i dobrej, przyjaznej atmosfery, to współpraca oparta na zaufaniu, multum szans na rozwój i obiecująca meta w postaci awansu, będąca jednocześnie początkiem nowej drogi zawodowej.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy