Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

 Zadania:

  • Udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca;
  • Okresowa sprawozdawczość wyników finansowych Grupy Kapitałowej na potrzeby raportowania właścicielskiego;
  • Udział w procesie tworzenia budżetu Grupy Lux Med;
  • Analiza i kontrola kosztów oraz wydatków kapitałowych;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami Spółki;
  • Tworzenie analiz ad hoc na potrzeby osób zarządzających.

Oczekiwania:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w dziale sprawozdawczości, kontrolingu, audycie lub podobnym;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym biegła MS Excel;
  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz narzędzi wspomagających proces planowania i kontrolingu będzie dodatkowym atutem;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność skutecznej pracy pod presją czasu.

Ogłoszenie archiwalne