Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Finansowy

Cann Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

Cann Advisory spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona będzie zaangażowana w prace doradcze w obszarze finansów korporacji oraz transakcji M&A obejmujące wyceny przedsiębiorstw oraz wartości niematerialnych, doradztwo przy sprzedaży i nabyciu przedsiębiorstw/spółek, analizy finansowe typu due diligence oraz analizy sektorowe.

Nasze wymagania

  • w trakcie studiów (preferowany przedostatni/ostatni rok) lub bezpośrednio po studiach wyższych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • sprawność w posługiwaniu się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook),
  • uzdolnienia analityczne,
  • sumienność, komunikatywność oraz potencjał samodzielnego wykonywania powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • interesującą pracę dającą możliwości rozwoju,
  • w dłuższym okresie szkolenia umożliwiające długofalowy rozwój kariery zawodowej,
  • przyjazne środowisko pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Cann Advisory jest niezależną polską firmą doradczą. Świadczymy usługi doradztwa transakcyjnego i finansowego koncentrując się na obsłudze transakcji fuzji i przejęć oraz finansach korporacji.

Młodszy Analityk Finansowy, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1, Warszawa