Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy

Freundschaft sp. z o.o.O firmie

  • Mangalia 2a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Freundschaft sp. z o.o.

Mangalia 2a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analizy zgodności kosztorysów z prowadzonymi projektami,

  • wystawiania faktur, rozliczania faktur kosztowych,

  • analiz i uzgodnień finansowych,

  • kontroli przestrzegania procedur wewnętrznych,

  • wsparcia zespołu finansowego w bieżących działaniach,

  • obsługi procesu obiegu i archiwizacji dokumentów.

Nasze wymagania

  • znajomości zasad księgowości,

  • umiejętności analitycznego myślenia, zamiłowania do pracy z liczbami,

  • wykształcenia wyższego bądź jego uzyskiwania (ostanie lata studiów),

  • znajomości pakietu MS Office – szczególnie Excela,

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w młodym, zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,

  • rozwój w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • duże możliwości rozwoju.

Jesteśmy agencją reklamową. Kiedyś Scholz & Friends Warszawa, Emlab, The Digitals i Booost. Teraz Freundschaft. Budujemy marki. Wierzymy w dobry insight, jasny koncept i wyrazisty przekaz. Tworzymy doświadczenia i zapamiętywalne platformy. W ten sposób pracujemy nad komunikacją marki.

Przewiń do profilu firmy