Oferta pracy

Młodszy Analityk Finansowy

ALAB laboratoria Sp z o.o.

  • Stępińska 22/30, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Stępińska 22/30

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie przełożonego, w tym przygotowywanie raportów i analiz danych finansowych oraz sprzedażowych,

  • udział w pracach projektowych oraz rozwoju narzędzi informacji zarządczej,

  • wdrażanie rozwiązań zapewniających lepszą organizację działań biznesowych,

  • analiza danych finansowych oraz sprzedażowych i ich weryfikacja pod kątem jakości i dokładności,

  • kontakt z partnerami wewnętrznymi w celu wyjaśniania ewentualnych rozbieżności

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe lub studenci ostatnich lat (mile widziane kierunki finansowe i ekonomiczne, matematyka, statystyka, informatyka),

  • pierwsze doświadczenie zdobyte na stażach w działach finansowych jest mile widziane,

  • umiejętność analizy dużych ilości danych z kilku źródeł,

  • zaawansowana znajomość MS Excel,

  • sumienność, dokładność i skrupulatność,

  • chęć nauki i nastawienie na rozwój.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę pełną wyzwań,

  • możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • pracę w zgranym Zespole,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • pakiet zniżek na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

ALAB laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 20 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy 400 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 80 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Przewiń do profilu firmy