Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk finansowy

LUX MED Sp. z o.o.

  • Szamocka 6, Żoliborz, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szamocka 6

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Automatyzacja procesu naliczania wynagrodzeń kontraktowych;

  • Udział w pracach projektowych oraz rozwoju narzędzi informacji zarządczej;

  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów i analiz danych - finansowych oraz operacyjnych;

  • Współpraca z Działem Księgowości oraz Działem Kadr i Płac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów (pokrewne kierunkowe) lub w trakcie studiów;

  • Znajomość zasad rachunkowości i finansów;

  • Rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w środowisku MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Podstawowa znajomość SQL;

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze księgowo-finansowym (w szczególności w obszarze controllingu).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie