Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Finansowy

Napollo Management sp. z o.o.

Osmańska 12

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu budżetów rocznych projektów inwestycyjnych

  • Udział w procesie raportowania zarządczego: analiza odchyleń, prognozowanie oraz kontrola realizacji celów

  • Sporządzanie miesięcznych raportów zarządczych dla kierownictwa firmy oraz raportów ad-hoc

  • Udział w procesie realizacji płatności oraz projektowanie usprawnień i automatyzacji procesu

  • Wsparcie zespołu w procesie pozyskania finansowania dla projektów inwestycyjnych

  • Współpraca z bankami w zakresie bieżącej obsługi umów kredytowych oraz rachunków bankowych (w tym mieszkaniowego rachunku powierniczego)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Kwalifikacje CIMA/ACCA lub w trakcie zdobywania będą dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok

  • Znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, PowerQuery)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność, samodzielność, rzetelność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę.

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji.

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

  • Doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości i project-finance.

  • Elastyczne godziny pracy oraz częściowo praca w trybie home-office

  • Pakiet opieki medycznej (enel-med), Pakiet Multisport lub kafeteria MyBenefit.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Grupa Napollo jest inwestorem i deweloperem obiektów handlowych i mieszkaniowych na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy