Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., należy do międzynarodowej grupy finansowej, IMPULS-LEASING International. Poza Polską do Holdingu należą także firmy z innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej: Słowacja, Chorwacja i Rumunia. Jesteśmy młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Doświadczenie naszych pracowników oraz właścicieli Holdingu pozwala nam na świadczenie usług o najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    MAF/Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Udział w procesie raportowania
    • Wsparcie analityczne dla innych Departamentów
    • Analizy dotyczące głównych obszarów biznesowych
    • Wsparcie w procesach budżetowych i planowania finansowego

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub student 4-5 roku (preferowane studia z zakresu finansów i rachunkowości)
    • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe w zakresie Finansów / Kontrolingu
    • Doskonała umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych oraz co najmniej dobra znajomość baz danych (Access)
    • Wysokie umiejętności interpersonalne: komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy własnej, inicjatywa, zaangażowanie i chęć rozwoju
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
    • Znajomość SQL/VBA będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w instytucji finansowej
    • Atrakcyjne warunki pracy
    • Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i karta sportowa
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Dziękując za Państwa zainteresowanie, informujemy,
    że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przez IMPULS – LEASING Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, AL. Jerozolimskie 212 A. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania oraz, że ich podanie jest dobrowolne”.