Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Setki tysięcy zadowolonych klientów, miliony sprzedanych produktów, najwyższej jakości rozwiązania wdrażane przez firmę każdego roku , najlepsi eksperci i wyspecjalizowani pracownicy- to właśnie Bakalland S.A.

    Miejsce pracy: Warszawa
    AW/2018

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie analityczne działu Sprzedaży
    • Kontrola i rozliczanie kosztów handlowych, analiza odchyleń od budżetu
    • Bieżąca kontrola rabatów
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca (ustalenie poziomu rezerw)
    • Udział w procesie budżetowania i prognozowania kosztów handlowych
    • Analiza przychodów i marży po kanałach sprzedaży/klientach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
    • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży handlowo- produkcyjnej FMCG
    • Bardzo dobra znajomość Excel
    • Znajomość SAP
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
    • Inicjatywa w działaniu i silna motywacja do pracy
    • Umiejętność pracy w zespole oraz nastawienie na współpracę z innymi działami

    Oferujemy:

    • Samodzielną i odpowiedzialna prace w dużej polskiej organizacji
    • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • Pracę w pasjonującym i podlegającym szybkim zmianom sektorze rynku

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
    zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182).