Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gino Rossi S.A.

    Grupa Gino Rossi zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą markowego obuwia i odzieży pod markami Gino Rossi i Simple Creative Products. Firma istnieje na rynku już od 26 lat. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję na polskim rynku.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Udział w procesie budżetowania oraz kontrola realizacji budżetu
    • Przygotowywanie dziennych raportów sprzedaży
    • Weryfikacja poprawności księgowania przychodów i kosztów
    • Sporządzanie analiz w zakresie działalności operacyjnej (m.in. kosztów, rentowności, KPI)
    • Przygotowywanie prezentacji z obszarów Finanse i Controlling
    • Rozliczanie różnic inwentaryzacyjnych i sporządzanie protokołów
    • Pomoc w utrzymywaniu istniejących procesów raportowo-analitycznych oraz aktywny udział w ich rozwoju

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (finanse, rachunkowość, ekonomia)
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel (w tym VBA - mile widziane)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Rozwinięte zdolności analityczne
    • Znajomość zagadnień z obszarów finanse i rachunkowość
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

    Oferujemy:

    • Pracę w uznanej marce z branży, projektującej i produkującej obuwie oraz odzież w Polsce
    • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
    • Możliwość indywidualnego rozwoju i awansu
    • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia i wiedzy
    • Pracę w przyjaznej atmosferze
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.