Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valeant Pharma Poland Sp. z o.o., członek grupy Bausch Health jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną.

    Do Działu Finansowego EMENA poszukujemy kandydatów pragnących zdobyć doświadczenie zawodowe i rozwijać kompetencje w międzynarodowej organizacji zarówno w obszarze Financial Planning & Analysis jak i sprawozdawczości grupowej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • uzgadnianie transakcji wewnątrzgrupowych,
    • przygotowywanie raportów i analiz finansowych,
    • aktywny udział w procesach zamknięcia miesiąca, planowania,
    • komunikacja ze spółkami regionu,
    • zapewnienie wsparcia analitycznego działu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (Finanse / Rachunkowość / Ekonomia),
    • biegła znajomość Ms Excel (warunek konieczny),
    • biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
    • zdolności analityczne, komunikatywność, zaangażowanie.

    Oferujemy:

    • podnoszenie kwalifikacji,
    • perspektywy rozwoju,
    • pracę pełną wyzwań w dynamicznym i młodym zespole,
    • codzienny kontakt z językiem angielskim.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku:

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Do CV prosimy załączyć następujące oświadczenie:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie do celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. z późn. zm. (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926).