Młodszy Analityk Finansowy

Canpol Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Firma Canpol sp. z.o.o. producent, dystrybutor i eksporter marek CANPOL BABIES i LOVI lider polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt, od 30 lat realizujący z pasją misję wspierania szczęśliwego rodzicielstwa poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce Pracy: Żabia Wola, Słubica B przy trasie S8

Opis stanowiska:

  • Udział w przygotowywaniu planów finansowych, kontrola realizacji i analiza odchyleń
  • Przygotowywanie analiz i zestawień ad hoc
  • Opracowywanie procesu raportowania wewnętrznego oraz jego automatyzacja
  • Analiza i kontrola finansowych i niefinansowych wskaźników efektywności oraz kosztów operacyjnych
  • Tworzenie oraz usprawnianie narzędzi i procesów controllingowych

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie analizy danych finansowych (w firmie z branży produkcyjnej – dodatkowy atut)
  • Znajomość narzędzi raportowania (Tableau, Qlikview, Power BI)
  • Dobra znajomość systemu SoftLab
  • Bardzo dobra znajomość Excel (Visual Basic będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra organizacja pracy (praca na samodzielnym stanowisku)
  • Proaktywne podejście do zadań i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na czas - adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pakiet sportowy i medyczny współfinasowany przez pracodawcę
  • Pracę w młodym, sympatycznym i zaangażowanym zespole dla firmy o silnej pozycji rynkowej

Prosimy o dodanie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy