Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk Finansowy z Niemieckim/Francuskim/Węgierskim

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Jeżeli jesteś zainteresowany sektorem finansowym i jednocześnie lubisz pracować z ludźmi, Stanowisko Młodszego Analityka Finansowego w międzynarodowej firmie consultingowej, pozwoli Ci się wdrożyć i rozwinąć skrzydła w świecie finansów.

    Możesz liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie, jeśli znasz dwa języki obce w stopniu bardzo dobrym i chcesz używać ich na co dzień. Oprócz stworzenia optymalnych warunków pracy, będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju – poprzez naukę języków, szkolenia i certyfikowane kursy.

    Wyślij nam swoje CV, aby nawiązać z nami kontakt. Zwrócimy się do Ciebie z pakietem informacji na temat procesu rekrutacyjnego i w razie pytań, będziemy do Twojej dyspozycji.

    Młodszy Analityk Finansowy

    Work place: Katowice
    Nr ref.: RPO/MW/MAF/KAT/09

    OPIS STANOWISKA:
    • Analiza danych finansowych firmy.
    • Tworzenie raportów na podstawie zebranych informacji.
    • Kontrola terminowości płatności i przepływu gotówki w firmie.
    • Usprawnianie płynności finansowej poprzez zgłaszanie nieprawidłowości oraz sygnalizowanie możliwości udoskonalania procesów.
    WYMAGANIA:
    • Bardzo dobra znajomość (B2) jednego z języków: niemieckiego, francuskiego lub węgierskiego.
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (Minimum B1).
    • Znajomość pakietu MS Office.
    • Mile widziane doświadczenie w księgowości, finansach lub w obsłudze klienta.
    OFERUJEMY:
    • Bezpośrednie zatrudnienie (na podstawie umowy o pracę) w jednym z oddziałów firmy do wyboru: Kraków lub Katowice.
    • Udział w ciekawych projektach, takich jak przenoszenie procesów z innych krajów do polskich oddziałów firmy.
    • Klarowna ścieżka awansu i plan indywidualnego rozwoju zawodowego.
    • Bogaty pakiet socjalny: Multisport, prywatna opieka medyczna, kursy i szkolenia, premie urlopowe, ubezpieczenie i inne.
    • Elastyczne godziny pracy.

    Skontaktuj się z nami poprzez kliknięcie w przycisk ,,APLIKUJ''.

    Aplikując na ogłoszenie wstaw obowiązkowo do swojego CV zgody numer 1 i 2 poniżej. Trzecia zgoda ma charakter opcjonalny.
        1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści załączonego CV oraz dodatkowych danych dobrowolnie podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celu przedstawiania ofert dotyczących zatrudnienia oraz przeprowadzania procesów rekrutacyjnych.
        2.Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych klientom Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, na potrzeby prowadzonych procesów rekrutacyjnych.
        3.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. oraz Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., obie z siedzibą w Warszawie 02 – 583, przy ul. Wołoskiej 9, w celach marketingowych polegających na wysyłaniu na wskazany przeze mnie adres e-mail newslettera.
    Współadministratorami danych osobowych są Relyon Recruitment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i Relyon IT Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Pełną treść obowiązku informacyjnego znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Informujemy, że masz prawo w dowolnym momencie cofnąć udzielone powyżej zgody. Informacja o wycofaniu zgody może zostać przesłana za pośrednictwem strony internetowej tutaj lub wysłania na adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych w okresie od dnia wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do dnia wycofania tej zgody.
    bottom