Oferta pracy

Młodszy Analityk

Asseco Poland S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych dla klienta z obszaru sektora publicznego

  • Przygotowanie analiz danych merytorycznych i realizacją testów

  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji elementów systemu w języku UML

  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami

  • Wsparcie klienta w obsłudze zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane kierunki o profilu informatycznym bądź pokrewne)

  • Znajomość narzędzia do modelowania procesów UML

  • Znajomość języka zapytań SQL

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i otwartość na pracę w zespole

Mile widziane

  • Znajomość systemów opartych o architekturę wielowarstwową

  • Wiedza z zakresu relacyjnych baz danych

  • Znajomość narzędzia do modelowania procesów BPM oraz narzędzia Enterprise Architect

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych

Podział czasu pracy
20%

Zadania z obszaru architektury

30%

Spotkania

20%

Wsparcie techniczne dla zespołu

20%

Zbieranie wymagań

10%

Testowanie

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zadanie domowe

2

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

3

Spotkanie online

4

Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy