Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk

Essembli Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie zintegrowanych systemów informatycznych wspierających realizację procesów biznesowych przedsiębiorstw użyteczności publicznej

  • Projektowanie i implementacja rozwiązań zgodnych z wymaganiami klienta

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów - preferowane kierunki: Zintegrowane Systemy Informatyczne, Informatyka, Energetyka, Ekonomia i Finanse

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z anglojęzyczną dokumentacją.

  • Podstawowe rozumienie zagadnień z obszaru relacyjnych baz danych i SQL

  • Mile widziana znajomość metodyk oraz dobrych praktyk związanych z realizacją projektów informatycznych

  • Mile widziana umiejętność opisu wymagań biznesowych i modelowania procesów np. UML, tworzenia scenariuszy i przypadków testowych

  • Mile widziane rozumienie roli poszczególnych uczestników rynku energii elektrycznej i paliwa gazowego, zasad funkcjonowania i wyzwań stojących przed sektorem energetycznym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu posiadanych kompetencji

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport)

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w projektach realizowanych dla największych polskich koncernów energetycznych, a także dla klientów zagranicznych

  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub możliwość pracy w wymiarze czasu 4/5 etatu

  • Rozwój zawodowy w rozwijającej się firmie informatycznej

  • Możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem

O nas

Essembli sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, testowaniu i wdrożeniach zintegrowanych systemów informatycznych, m. in. billing, CRM, Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, ERP. Świadczymy także usługi utrzymaniowe oraz administracyjne.

Działamy na rynku polskim oraz za granicą.

Firma Essembli należy do grupy Orange. Nasz zespół to 100 pracowników w Warszawie i Gdańsku.

Posiadamy kompetencje w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, billingu gazowego i energetycznego, obsługi klienta, regulacji i uwarunkowań na rynku energetycznym standardów branżowych oraz w pełnym spektrum technologii – od warstwy sprzętowej po warstwę aplikacyjną.

Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w dynamicznie rozwijającej się firmie, realizować różnorodne projekty dla ciekawych i wymagających Klientów, zgłoś się do nas.