Oferta pracy

Młodszy Analityk Hurtowni Danych

Generali

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac analitycznych na potrzeby wdrożeń w Hurtowni Danych

  • Analiza źródeł danych oraz potrzeb raportowych klientów Hurtowni Danych

  • Przygotowanie projektów analitycznych w postaci zapytań SQL

  • Projektowanie zmian we wcześniej zaimplementowanych procesach z dbałością o zachowanie stabilności Hurtowni Danych

  • Analiza ad-hoc, identyfikacja i naprawa potencjalnych błędów

  • Przygotowywanie i udostępnianie raportów na potrzeby pracowników innych zespołów

  • Analiza potrzeb biznesowych w zakresie przygotowania raportów oraz wsparcie w zakresie analizy danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (z zakresu nauk ścisłych: matematyka, fizyka, informatyka itp.)

  • Biegła znajomość języka SQL oraz pakietu MS Office

  • Dobra znajomość bazy danych Oracle oraz SQL Server

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie podstawowym

  • Umiejętność budowania relacji i współpracy w zespole

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi