Oferta pracy

Młodszy Analityk Internetowy

CANAL+ Polska S.A.O firmie

  • Josepha Conrada 37, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

CANAL+ Polska S.A.

Josepha Conrada 37

Kraków

Twój zakres obowiązków

Jeżeli Twoją pasją jest:

• Analiza ruchu, ścieżek konwersji i zachowania użytkowników na stronach internetowych z wykorzystaniem Google Analytics, testów A/B i innych narzędzi badawczych

• Raportowanie wyników, wizualizacja danych, wyciąganie wniosków i formułowanie rekomendacji

• Aktywny udział i wsparcie w zakresie niezbędnych analiz w kampaniach marketingowych i ecommerce

• Współpraca z redaktorami serwisów www, działami marketingu, e-commerce, domem mediowym, agencją Performance

Nasze wymagania

I potrafisz wykazać się wykształceniem wyższym w kierunku IT lub Data Science, oraz minimum 2-letnim doświadczeniem w następujących obszarach:

• Konfiguracja skryptów służących mierzeniu zdarzeń na stronach (Google Tag Manager), definiowanie celów konwersji i modyfikacja ustawień na kontach i widokach Google Analytics

• Analiza ścieżek konwersji i wpływu poszczególnych źródeł na jej realizację

• Praktyczna znajomość narzędzi analitycznych służących do optymalizacji działań w internecie, w tym HotJar, Google: Analytics, Tag Manager, Search Console, Data Studio

• Wykorzystanie narzędzi do przeprowadzania testów A/B np. Google Optimize, Optimizely

• Znajomość MS Excela i PowerPointa na poziomie zaawansowanym

Twój profil wzmocni:

• Znajomość narzędzi: SQL, Google Analytics 360, Big Query, Google Tag Assistant, Double Click Campaign Manager, SimilarWeb, Tealium, Amplitude, Brand24, SoTrender, SEMRush, MajesticSEO,

• Doświadczenie w analizach subskrybcyjnych stron internetowych

• Aktualny certyfikat Google Analytics (GAIQ)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • Realny rozwój umiejętności

  • Nową, unikalną i cenną wiedzę

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy