Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk IT

OPONEO.PL S.A.O firmie

4 0005 500 brutto / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • Excel

Mile widziane

  • UML

  • SQL

  • Visual Paradigm

  • Trello

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza biznesową oraz systemową

  • tworzenie dokumentacji i diagramów w notacji BPMN

  • pozyskiwanie informacji i definiowaniem wymagań dla zespołów developerskich

  • testowanie wytwarzanych funkcjonalności

  • rozwiązywanie problemów i proponowaniem rozwiązań

  • wspieranie zespołów projektowych wg Agile/Scrum

Nasze wymagania

  • znasz zasady funkcjonowania w zespołach Agile/Scrum

  • posiadasz umiejętności analityczne i/lub pracowałeś w branży IT

  • znasz notację BPMN

  • umiesz budować i nawiązywać relacje z przedstawicielami różnych obszarów

  • posiadasz umiejętność szybkiej adaptacji w nowych warunkach

  • znajomość języka SQL

  • znajomość notacji UML

  • znajomość zagadnień związanych z e-commerce

  • posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne

  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w projektach (np. Trello)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zadbamy o Twój rozwój, oferując szkolenia wewnętrzne w ramach programu Akademia Oponeo

  • będziesz pracować w dynamicznie rozwijających się i różnorodnych zespołach

  • oferujemy codziennie darmowy bufet: napoje i pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego

  • będziesz mógł/a korzystać bezpłatnie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness

  • będziesz pracować w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnie, prysznice, kantyna z posiłkami w atrakcyjnej cenie)

  • zapewniamy dodatki w postaci premii świątecznych i zniżek na usługi kulturalne

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

OPONEO.PL S.A.

Oponeo.pl S.A. to polska firma obecna coraz szerzej na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Zależy nam na tym, aby klienci byli zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i aby mieli pewność, że dbamy o ich bezpieczeństwo na drodze sprzedając najlepszej jakości produkty. Oponeo.pl S.A. to też miejsce, w którym klienci znajdą profesjonalną wiedzę na temat opon, aktualne testy,opinie innych użytkowników i relacje z wydarzeń sportowych które wspieramy.

W Oponeo.pl S.A. pracuje już ponad 450 osób, ale do rozbudowy nadal potrzebujemy zarówno specjalistów, jak i osób zamierzających zdobyć doświadczenie zawodowe.

Przewiń do profilu firmy