Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk IT / Młodsza Analityczka IT

Santander Consumer Bank SAO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja błędnego zachowania aplikacji bankowych, głównie poprzez analizę danych, kodu SQL i dokumentacji
  • udział w procesie naprawy błędów zarówno na poziomie danych jak i oprogramowania
  • przejmowanie wiedzy o zmianach w systemie, rozwijanie umiejętności analitycznych i technicznych
  • udział w działaniach usprawniających i optymalizujących funkcjonowanie aplikacji

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość języka SQL i relacyjnych baz danych (T-SQL)
  • zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania i podejmowane decyzje
  • dyspozycyjność- współpraca z uwzględnieniem dyżurów popołudniowych i weekendowych (rotacyjnie)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie programistyczne, znajomość tematyki ITIL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Na tym stanowisku będziesz mieć możliwość rozwoju umiejętności pracy z SQL i analizą danych oraz pracy w wyjątkowym zespole, zapewniającym wsparcie w codziennych obowiązkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • zniżki na zakupy w centrach handlowych

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Spotkanie z HR i przyszłym przełożonym

4

Informacja zwrotna

Santander Consumer Bank SA

Santander Consumer Bank to lider na rynku consumer finance w Polsce. Oferujemy kredyty na zakup towarów i usług, gotówkowe, karty kredytowe, różne formy finansowania zakupu samochodu oraz lokaty terminowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Posiadamy także różnorodne rozwiązania ubezpieczeniowe oraz kredyty gospodarcze przygotowane dla dealerów i komisów samochodowych. Od 12 lat jesteśmy częścią hiszpańskiej Grupy Santander, do której w Polsce należy również Santander Bank Polska (do września: Bank Zachodni WBK)

W 2020 roku po raz kolejn uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Top Employer przyznany przez Top Employers Institute.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszym profilu.

Aktualne oferty pracodawcy
AIMAI/07/2021

Młodszy Analityk IT / Młodsza Analityczka IT, Wrocław