Oferta pracy

Młodszy Analityk IT/Młodszy Projektant Aplikacji

DRICON Managing Consultants Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Nasz klient, to młody start-up z branży IT, opracowujący nowatorskie rozwiązania wspierające zarządzanie przedsiębiorstwami.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz rozwijaniu istniejących modułów aplikacji klasy ERP
  • analiza potrzeb funkcjonalnych modułów aplikacji
  • projektowanie interfejsu użytkownika
  • projektowanie raportów
  • projektowanie kokpitów menedżerskich
  • przygotowywanie dokumentacji użytkownika aplikacji
  • wspieranie fazy testów i wdrożeń tworzonych modułów aplikacji

Wymagania:

  • student lub absolwent kierunku informatycznego lub specjalności informatycznej
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość problematyki baz danych
  • umiejętność pisania zapytań w języku SQL
  • znajomość podstaw programowania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • poczucie odpowiedzialności i umiejętność efektywnego organizowania pracy
  • otwartość na poznawanie nowej wiedzy i technologii
  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy i wykorzystywania nowych narzędzi informatycznych

Mile widziane

  • znajomość problematyki związanej z systemami klasy ERP
  • doświadczenie w użytkowaniu modułu/modułów systemu klasy ERP
  • doświadczenie w pracy analitycznej/projektowej/programistycznej
  • umiejętność programowania (preferowany język C#)

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę
  • realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • duże możliwości rozwoju kompetencyjnego
  • szansa na stałą współpracę oraz udział we współtworzeniu i rozwoju firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne