Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Kosztów i Rozliczeń

Nethansa sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Nethansa sp. z o.o.

Armii Krajowej 116

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów kosztowych (w tym raportów płacowych i urlopowych),

  • kontrola nad procesem fakturowania i rozliczania,

  • kontrola i monitorowanie procesu windykacji,

  • nadzorowanie prawidłowości rozliczeń kosztów pracy,

  • przygotowywanie dokumentów obrachunkowych,

  • przygotowywanie analiz finansowych,

  • udział w przygotowaniu dokumentów na potrzeby obowiązków sprawozdawczych,

  • komunikacja wewnątrz firmy pomiędzy Działem Obsługi Klienta i Działem Administracji.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość MS Excel (warunek konieczny),

  • doświadczenie w pracy w systemie księgowo-raportującym (obieg dokumentów, faktury etc.),

  • doświadczenie w przygotowywaniu raportów dla kadry zarządzającej,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • dobre umiejętności analityczne,

  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację celów,

  • inicjatywa i świadomość odpowiedzialności za podejmowane decyzje.

Mile widziane

  • znajomość języka niemieckiego,

  • podstawy rachunkowości,

  • doświadczenie w obsłudze platform sprzedażowych.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarach: innowacje, IT, e-commerce,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, młodej firmie,

  • współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem,

  • umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),

  • biuro w centrum Trójmiasta,

  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • opcje na udziały.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • napoje

  • strefa relaksu

Nethansa to największa firma w Polsce certyfikowana przez Amazon, zajmująca się kompleksowym wsparciem firm w skutecznej sprzedaży na platformach typu marketplace.

Jako jedyni w kraju, łączymy profesjonalne prowadzenie kont na Amazon z systemem automatyzującym sprzedaż. System Clipperon to w 100% autorskie rozwiązanie, tworzone z myślą o firmach handlowych w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas! Nethansa to szansa na nieustanny rozwój, obcowanie wśród pozytywnych ludzi i wyzwania, które z pasją będziesz podejmować.

Jeśli jesteś zainteresowany/na prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.