Oferta pracy

Młodszy analityk kredytowy klienta korporacyjnego

Santander Bank Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie własnym portfelem klientów (segment klientów o przychodach powyżej 500 mln zł lub zaangażowanie kredytowe powyżej 100 mln zł)

  • Współpraca z partnerami biznesowymi przy strukturyzowaniu transakcji, przygotowywanie wniosków kredytowych, podejmowanie decyzji w ramach przyznanych indywidualnych kompetencji kredytowych oraz rekomendowanie spraw na wyższe szczeble decyzyjne, w tym prezentacja wniosków kredytowych na Komitetach Kredytowych

  • Zapewnienie rentowności zarządzanego portfela i optymalizacji podejmowanego ryzyka

  • Prowadzenie bieżącego monitoringu oraz wczesna identyfikacja ryzyka pojawiających się w obsługiwanym portfelu, podejmowanie działań w reakcji na zidentyfikowane ryzyka

  • Odpowiedzialność za wysoką jakość rekomendacji i / lub podejmowanych decyzji kredytowych

Nasze wymagania

  • Znajomości podstaw analizy finansowej i zagadnień kredytowych dotyczących dużych klientów korporacyjnych

  • Orientacji w bieżących kwestiach ekonomicznych oraz trendach rynkowych

  • Umiejętności rozwiązywania problemów i szukania niestandardowych rozwiązań

  • Umiejętności współpracy w zespole, umiejętności dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Samodzielności, odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji pracy zapewniającej realizację powierzonych zadań

  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Biegłości w posługiwaniu się komputerem, w tym programami Excel, Word, Power Point

  • Gotowości do odbywania podróży służbowych na obszarze Polski

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników