Oferta pracy

Młodszy analityk kredytowy

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywać: aplikacje kredytowe oraz dokumenty towarzyszące, analizy branżowe, strukturyzować, rekomendować i prezentować transakcje kredytowe na forach decyzyjnych,

  • Prowadzić proces monitoringu - proponować dalsze działania i strategie wobec klientów, których sytuacja uległa pogorszeniu, w celu minimalizacji ryzyka,

  • Współpracować z innymi jednostkami organizacyjnymi Grupy Santander

Nasze wymagania

  • Znasz zasady analizy ekonomiczno-finansowej

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

  • Biegle posługujesz się narzędziami pakietu MS Office,

  • Posiadasz umiejętność formułowania wniosków

  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem

  • Otwartość na nowe wyzwania

  • Potrafisz identyfikować i rozwiązywać problemy

  • Asertywność

To oferujemy

  • Umowa na czas określony w ramach zastępstwa

  • Klarowne ścieżki rozwoju - możliwość udziału w licznych rekrutacjach wewnętrznych,

  • Pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander,

  • Wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych,

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy: szkolenia, bankową bibliotekę książek i multimediów,

  • Możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń w ramach systemu kafeteryjnego,

  • Prywatną opiekę zdrowotną,

  • Ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „Zdrowie na Bank”.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi