Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Analityk Kredytowy

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ocena zdolności kredytowej podmiotów gospodarczych przed przyznaniem finansowania;

  • Przygotowywanie rekomendacji oraz prezentowanie wniosków na komitecie kredytowym;

  • Udział w podejmowaniu decyzji kredytowych w ramach otrzymanych kompetencji decyzyjnych (na zasadzie 4-eyes);

  • Prezentowanie transakcji na komitetach wyższego szczebla;

  • Ocena ryzyka finansowania dealerów (finansowanie zapasów);

  • Wstępna ocena ryzyka przedmiotu finansowania;

  • Wyznaczanie  ratingów klientów w oparciu o stosowane narzędzia;

  • Przygotowywanie przeglądów partnerów i dealerów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane ekonomiczne);

  • Zdolności analityczne;

  • Bardzo dobra obsługa narzędzi MS Office (głównie Excel);

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • szansę pracy w rozpoznawalnej firmie finansowej, która jest częścią międzynarodowej Grupy BNP Paribas

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • przyjazną atmosferę i otwartą kulturę organizacyjną

  • elastyczne godziny pracy / pracę hybrydową

  • bonus uzależniony od wyników pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • Ask Henry