Oferta pracy

Młodszy Analityk KYC

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Numer ref.: NEMSJP00144576

Opis stanowiska:

  • Zbieranie informacji na temat klientów za pośrednictwem wewnętrznych i zewnętrznych źródeł zgodnie z obowiązującymi regulacjami
  • Analizowanie i monitorowanie ryzyka operacyjnego na podstawie zebranych danych
  • Identyfikowanie nieprawidłowości i zagrożeń oraz ich zgłaszanie
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - B2+
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obszar KYC/AML/control/risk)
  • Znajomość procedury identyfikacji klienta KYC
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Co Oferujemy:

  • Możliwość posługiwania się językiem angielskim w codziennej pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej firmie
  • Możliwość pracy z profesjonalistami w środowisku wielokulturowym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy