Oferta pracy

Młodszy analityk laboratorium

Polska Woda Sp. z o.o. O firmie

Polska Woda Sp. z o.o.

Aleksandria 1A

Aleksandria (pow. zgierski)

Polska Woda sp. z o.o., producent znanej na rynku wody źródlanej Primavera, należący do Grupy San Benedetto SpA, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Aleksandria k/Ozorkowa

Zadania:

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych produktu gotowego, surowców i opakowań
  • Pobieranie prób i wykonywanie analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych produktu gotowego, surowców, opakowań, powierzchni produkcyjnych i rąk pracowników, interpretacja wyników
  • Prowadzenie magazynu próbek referencyjnych
  • Kontrola jakości wyrobów gotowych
  • Przekazywanie informacji przełożonemu o wszelkich niezgodnościach z procedurami, specyfikacjami lub normami
  • Kontrola przedoperacyjna linii produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie mile widziane mikrobiologiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie minimum rok  w pracy w laboratorium mikrobiologicznym
  • Zdolności analityczne, dokładność i terminowość
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Komunikatywność
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa- 3 zmiany, również w weekendy i święta), punktualność
  • Mile widziana znajomość języka: angielskiego

Oferta

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
  • Pracę w dobrej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy aplikować za pomocą przycisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Ogłoszenie archiwalne