Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy analityk laboratorium

  • Aleksandria (pow. zgierski), Ozorków, łódzkie
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polska Woda sp. z o.o., producent znanej na rynku wody źródlanej Primavera, należący do Grupy San Benedetto SpA, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Aleksandria k/Ozorkowa

    Zadania:

    • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych produktu gotowego, surowców i opakowań
    • Pobieranie prób i wykonywanie analiz mikrobiologicznych i fizykochemicznych produktu gotowego, surowców, opakowań, powierzchni produkcyjnych i rąk pracowników, interpretacja wyników
    • Prowadzenie magazynu próbek referencyjnych
    • Kontrola jakości wyrobów gotowych
    • Przekazywanie informacji przełożonemu o wszelkich niezgodnościach z procedurami, specyfikacjami lub normami
    • Kontrola przedoperacyjna linii produkcyjnych

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie mile widziane mikrobiologiczne lub pokrewne
    • Doświadczenie minimum rok  w pracy w laboratorium mikrobiologicznym
    • Zdolności analityczne, dokładność i terminowość
    • Odpowiedzialność za wykonywane zadania
    • Komunikatywność
    • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresujących
    • Dyspozycyjność (praca zmianowa- 3 zmiany, również w weekendy i święta), punktualność
    • Mile widziana znajomość języka: angielskiego

    Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Karta OK System
    • Szkolenia językowe
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
    • Pracę w dobrej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy aplikować za pomocą przycisku:

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”