Oferta pracy

Młodszy Analityk Łańcucha Dostaw (drogeria)

Super-Pharm

  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Super-Pharm

Domaniewska 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i nadzór nad procesami związanymi z dostawami do magazynu centralnego i do jednostek Super-Pharm

  • Dbanie o odpowiednią dostępność produktów w magazynie centralnym i jednostkach Super-Pharm, w tym: monitorowanie poziomu zapasów i rotacji produktów, estymowanie wielkości zakupów z uwzględnieniem rotacji, składanie zamówień oraz bieżąca współpraca z dostawcami, nadzór nad dostawcami celem zapewnienia płynności operacji

  • Koordynowanie procesu zwrotów

  • Nadzór nad wdrożeniem dostawców w procesy logistyczne w tym w obsługę świadczoną przez magazyn centralny.

  • Współpraca z dostawcami celem poprawnej obsługi wolumenu realizowanego w różnych kanałach sprzedaży

  • Kontrolowanie we współpracy z Pionem Zakupów: zakupów dealowych od dostawców i ich rotacji w magazynie centralnym, zakupów i dystrybucji nowości, zakupów i dystrybucji produktów na potrzeby akcji specjalnych

  • Nadzorowanie procesu kontroli dat ważności produktów w magazynie centralnym i w jednostkach sprzedażowych

  • Udział w ustalaniu minimów sprzedażowych, w tym produktów objętych akcjami marketingowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, najchętniej kierunkowe: logistyka lub kierunki pokrewne

  • Rok doświadczenia w wykonywaniu podobnych zadań

  • Znajomość zasad planowania, wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i planistyczne oraz umiejętność doboru priorytetów

  • Sprawność w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy, również pod presją czasu, umiejętność dostosowywania się do zmieniających okoliczności

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celu

  • Inicjatywa i zaangażowanie, wytrwałość w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań

  • Umiejętność budowania relacji, współpracy i komunikowania się zarówno ze współpracownikami jak i kontrahentami

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę

  • Szeroki pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, zniżki pracownicze i inne

  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu

  • Możliwość rozwoju kompetencji w dynamicznym i przyjaznym środowisku

  • Wsparcie zgranego i doświadczonego Zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

Super-Pharm

Apteka, perfumeria, drogeria i salon optyczny? 4 w 1 – nasza specjalność, nasza duma.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra atmosfera pracy, to współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Szkolenia, indywidualne podejście do każdego pracownika, a przy tym uszanowanie work-life balance? Oczywiście!

Zapraszamy do Super-Pharm.

Przewiń do profilu firmy