Oferta pracy

Młodszy Analityk - Młodszy Projektant Aplikacji

DRICON Managing Consultants Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Mile widziane

  • C#

  • systemy ERP

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz rozwijaniu istniejących modułów aplikacji klasy ERP

  • analiza potrzeb funkcjonalnych modułów aplikacji

  • projektowanie interfejsu użytkownika

  • projektowanie raportów

  • projektowanie kokpitów menedżerskich

  • przygotowywanie dokumentacji użytkownika aplikacji

  • wspieranie fazy testów i wdrożeń tworzonych modułów aplikacji

Nasze wymagania

  • student lub absolwent kierunku informatycznego lub specjalności informatycznej

  • umiejętność pracy samodzielnej

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość problematyki baz danych

  • umiejętność pisania zapytań w języku SQL

  • znajomość podstaw programowania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

  • poczucie odpowiedzialności i umiejętność efektywnego organizowania pracy

  • otwartość na poznawanie nowej wiedzy i technologii

  • umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy i wykorzystywania nowych narzędzi informatycznych

  • umiejętność programowania (preferowany język C#)

  • znajomość problematyki związanej z systemami klasy ERP

  • doświadczenie w użytkowaniu modułu/modułów systemu klasy ERP

  • doświadczenie w pracy analitycznej/projektowej/programistycznej

To oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę

  • realizację ciekawych projektów z wykorzystaniem najnowszych technologii

  • duże możliwości rozwoju kompetencyjnego

  • szansa na stałą współpracę oraz udział we współtworzeniu i rozwoju firmy

Nasz klient, to młody start-up z branży IT, opracowujący nowatorskie rozwiązania wspierające zarządzanie przedsiębiorstwami.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu zmotywowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk aplikowania.