Oferta pracy

Młodszy Analityk Operacyjny

Harvey Nash Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Grupa Harvey Nash jest globalną firmą zatrudniającą ponad 10000 osób na całym świecie w 36 biurach w Europie, USA, Azji i Australii. Specjalizujemy się w rozwiązaniach z zakresu rekrutacji i wsparcia projektowego/contractingu IT dla międzynarodowych Klientów.

Dla naszego klienta – znanej, międzynarodowej firmy z branży finansowej poszukujemy na stanowisko:

Lokalizacja: Olsztyn

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w grupie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie na stanowisku wsparcia technicznego

Obowiązki:

  • Bieżące monitorowanie zgodności działania firmy z wewnętrznymi wymogami
  • Sprawdzanie bezpieczeństwa systemów firmy
  • Współpraca z działami technicznymi i biznesowymi
  • Eskalacja wykrytych problemów
  • Raportowanie przebiegu prac
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie przy Umowę o Pracę
  • Współpracę przy międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju w znanej, międzynarodowej firmie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy