Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk

Avenga Poland

  • City Park ul. Ułańska 1
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

City Park ul. Ułańska 1

Poznań

Avenga is a global IT and digital transformation champion, with over 20 years of experience in entrepreneurship, leadership, project delivery, customer experience, technology and staffing services.

Our mission is to shake up the conventional IT market. To achieve this, we combine the creativity and innovative power of a digital agency with the implementation strength of a major IT solution provider.

We have a passion for the digital world. Enthusiasm for technology. And a really great team. We are more than 2500 professionals with offices in Europe, the USA and Asia, along with strong financial backing to further expand internationally.

We have been present in Poland since 2004, previously as IT Kontrakt.

Sounds good?Join us!

Młodszy Analityk (na zastępstwo od zaraz)Numer ref.: LP/MA/POZ/06

Osoba będzie odpowiedzialna za tworzenie raportów Power BI dedykowanych do aplikacji (wykonywanie audytów dostępów do systemu i wydawanie IT News Letter odnośnie zagadnień IT itp.).

Power BI na poziomie podstawowym.

Zadania:
• Ewidencjonowanie i usystematyzowanie i archiwizacja istniejącej dokumentacji.
• Wsparcie obsługi standardowych procesów IT.
• Tworzenie raportów Power BI.
• Wsparcie realizacji projektów w zakresie tworzenia dokumentacji, oprogramowania i sprzętu.
• Pomoc w rozwiązywaniu problemów dotyczących oprogramowania i sprzętu

• Cierpliwość i dokładność w pracy z dokumentacją.
• Dobra znajomość języka angielskiego w piśmie (istniejąca dokumentacja jest w dużej części w j. angielskim) -warunek konieczny.
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
• podstawowa znajomość Power BI, SQL.
• Ogólna wiedza z zakresu IT dotycząca sprzętu i oprogramowania.
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
• Samodzielność w wyszukiwaniu rozwiązań dla postawionych problemów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Młodszego Analityka.

Ogłoszenie archiwalne