Ta oferta pracy jest nieaktualna od 318 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Eurocash

    to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 12 000 pracowników.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

    Kluczowe zadania:

    • pozyskiwanie, przetwarzanie i analiza danych (praca z dużymi wolumenami danych)
    • wykonywanie analiz i raportów cyklicznych oraz na zlecenie
    • tworzenie rozwiązań optymalizujących pracę działu
    • administracja danymi w bazach działowych
    • udział w projektach działowych

    Idealny kandydat powinien:

    • znać MS Excel na poziomie biegłym
    • posiadać wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, informatyka)
    • cechować się umiejętnością pracy zespołowej, komunikatywnością oraz umiejętnością organizacji własnego czasu pracy
    • umieć pracować pod presją czasu
    • posiadać dobrze rozwinięte zdolności analityczne
    • być gotowy do wyjazdów służbowych
    • posiadać prawo jazdy kat. B
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – również w ramach praktyk/ staży

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość narzędzi wspomagających analizę i wizualizację danych
    • znajomość MS Access, VBA (Excel, Access)
    • znajomość SQL
    • znajomość SAP

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • pracę w 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników
    • pracę pełną wyzwań i uczestnictwo w ciekawych projektach
    • wpływ na działanie działu i całej firmy poprzez tworzenie nowatorskich rozwiązań
    • szkolenia wewnętrzne podnoszące umiejętności w potrzebnych obszarach
    • miłą atmosferę, dobre i stabilne warunki pracy
    • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
    • bogaty pakiet socjalny
    • dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach

    Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą opcji APLIKUJ.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).