Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Analityk

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa Eurocash

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). W chwili obecnej zatrudniamy ponad 12 000 pracowników.

Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Kluczowe zadania:

  • pozyskiwanie, przetwarzanie i analiza danych (praca z dużymi wolumenami danych)
  • wykonywanie analiz i raportów cyklicznych oraz na zlecenie
  • tworzenie rozwiązań optymalizujących pracę działu
  • administracja danymi w bazach działowych
  • udział w projektach działowych

Idealny kandydat powinien:

  • znać MS Excel na poziomie biegłym
  • posiadać wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, informatyka)
  • cechować się umiejętnością pracy zespołowej, komunikatywnością oraz umiejętnością organizacji własnego czasu pracy
  • umieć pracować pod presją czasu
  • posiadać dobrze rozwinięte zdolności analityczne
  • być gotowy do wyjazdów służbowych
  • posiadać prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku – również w ramach praktyk/ staży

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość narzędzi wspomagających analizę i wizualizację danych
  • znajomość MS Access, VBA (Excel, Access)
  • znajomość SQL
  • znajomość SAP

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • pracę w 6. co do wielkości firmy w Polsce, lidera hurtowej dystrybucji FMCG, zatrudniającego ponad 12 tys. pracowników
  • pracę pełną wyzwań i uczestnictwo w ciekawych projektach
  • wpływ na działanie działu i całej firmy poprzez tworzenie nowatorskich rozwiązań
  • szkolenia wewnętrzne podnoszące umiejętności w potrzebnych obszarach
  • miłą atmosferę, dobre i stabilne warunki pracy
  • narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
  • bogaty pakiet socjalny
  • dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny i CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pomocą opcji APLIKUJ.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się