Młodszy analityk procesów bankowych

    Łódź, łódzkie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 18 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

MakoLab SA

Ogrodowa 8

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS

  • HTML

  • XML

  • SQL

  • BPMN

  • UML

  • Ferryt

Mile widziane

  • XSLT

  • C#

  • Uniflow

  • Java

O projekcie

Jesteś absolwentem lub studentem kierunków ścisłych? Możesz podjąć pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo?

Będziesz pracować w zwinnym zespole projektowym(Srcum) odpowiedzialnym za tworzenie, testowanie i automatyzację procesów bankowych, tworzenie szablonów wydruków.

Chcesz automatyzować procesy? Dołącz do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój, utrzymanie i automatyzacja procesów bankowych z wykorzystaniem narzędzia WorkFlow (System klasy BPM)

  • Tworzenie szablonów wydruków,

  • Tworzenie dokumentacji procesów,

  • Współpraca z wewnętrznymi jednostkami biznesowymi w ramach realizacji wspólnych projektów.

Nasze wymagania

  • Podstawowej znajomości technologii CSS, HTML,

  • Podstawowej znajomości technologii XML, SQL,

  • Umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,

  • Podstawowej znajomości MS Office (w tym MS Visio, MS Project),

  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności w wykonywanych zadaniach,

  • Kreatywności i zaangażowania,

  • Umiejętności komunikacji i asertywności.

  • Znajomość technologii XSLT,

  • Znajomość UI/UX, Design Thinking,

  • Znajomość architektury systemu UniFlow, Ferryt,

  • Znajomość pracy w SCRUM,

  • Doświadczenie w pracy w systemach BPMN lub UML,

  • Znajomość podstaw składni języka programowania C# lub Java,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-10

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Zatrudniamy niemal 300 specjalistów, którzy są dla nas ważni nie tylko jako motor napędowy projektów. Dlatego m.in. bardzo mocno dbamy, aby utrzymali równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym – chcemy, żeby pracę wykonywali tylko w pracy. Twoje rzeczowe benefity to gotówka na konto na sport, teatr, wakacje czy święta – żebyś mógł je wykorzystać z bliskimi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Godzinna rozmowa z przyszłym szefem i HR-em

3

Złożenie oferty

MakoLab SA

MakoLab to Digital Project House, w którym celujemy w realizację projektów od momentu opracowania koncepcji, poprzez development, optymalizację aż do cyfrowych kampanii marketingowych.

Rozwijamy rozwiązania z zakresu connected vehicle dla branży motoryzacyjnej czy lotniczej, jesteśmy twórcami i integratorami innowacyjnych platform webowych i aplikacji mobilnych oraz dbamy o CX dużych, międzynarodowych organizacji.

Od lat współpracujemy z takimi markami jak Renault, Toyota czy Lexus, jak też z firmami z obszaru finansów czy consumer goods. Nasze oprogramowanie funkcjonuje w ponad 80 krajach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje