Logo Pracuj.pl

Młodszy Analityk Procesów Biznesowych

GREEN BUSINESS CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

umowa o pracę
6 000–8 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesami u jednego z głównych polskich operatorów logistycznych branży chłodniczej. Firma w niedalekiej przeszłości zakończyła identyfikację głównych procesów biznesowych na potrzeby informatyzacji i poszukuje osoby, która ze wsparciem obecnego administratora procesów chce zdobyć doświadczenie w zarządzaniu procesami i docelowo przejmie obowiązki związane z zarządzaniem już zidentyfikowanymi procesami oraz kontynuowaniem identyfikacji i dokumentowania pozostałych procesów.

Twój zakres obowiązków

  • identyfikacja i klasyfikacja procesów
  • tworzenie map procesów
  • kontrola efektywności procesów
  • zarzadzanie zmianami w procesach
  • optymalizacja procesów
  • aktualizacja dokumentacji procesowej
  • propagowanie podejścia procesowego wśród pracowników
  • definiowanie wymagań dla systemów IT na podstawie dokumentacji procesów

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu logistyki i/lub magazynowania
  • podstawowa wiedzy z zakresu IT
  • umiejętność identyfikowania procesów
  • podstawowa znajomość notacji BPMN
  • dbałość o szczegóły
  • samodzielność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w doświadczonym zespole
  • szkolenie wstępne z zarzadzania procesami przez obecnego administratora procesów
  • możliwość wyboru narzędzi do zarzadzania procesami
  • szkolenia zewnętrzne z obszaru modelowania biznesowego
  • możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z preferencjami

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone

GREEN BUSINESS CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Green Business Centre Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych w zakresie księgowości, IT, doradztwa prawnego, płac oraz zarządzania flotą, które działa w ramach Grupy Green Holding.

Więcej informacji o Grupie: www.green-holding.pl

Młodszy Analityk Procesów Biznesowych, Błonie