Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Analityk Procesów Wsparcia

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • WEB

  • Windows

  • Sieci

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie codziennej, profesjonalnej obsługi zgłoszeń w celu rozwiązywania problemów związanych z infrastrukturą IT oraz oprogramowaniem używanym w firmie

  • Aktualizowanie systemów IT

  • Wyszukiwanie i usuwanie luk w zabezpieczeniach

  • Kontakt z użytkownikiem końcowym lub klientem oraz współpraca z działami IT w celu dostarczania koniecznych rozwiązań

  • Zadania z zakresu administracji oraz utrzymania infrastruktury IT

  • Obsługa bieżących problemów w procesie produkcyjnym

  • Tworzenie dokumentacji zawierającej instrukcje rozwiązywania problemów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość zagadnień obszarów IT

  • Rozumienie aspektów związanych z poszczególnymi obszarami IT w firmie (systemy Windows, Unix/Linux, Sieci, WEB)

  • Doświadczenie w rozwiazywaniu problemów z różnorodnym oprogramowaniem zewnętrznym

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność rozwiazywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Chęć pogłębiania wiedzy w wybranych dziedzinach IT

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Podział czasu pracy
65%

Nowe funkcje

15%

Samorozwój

10%

Dokumentacja

5%

Spotkania

5%

Bug fixing

To oferujemy

  • Szkolenie przygotowujące do pracy na danym stanowisku

  • Pracę w polsko-amerykańskim dziale IT liczącym ok 500 osób, w tym ponad 250 specjalistów w Polsce

  • Współpracę ze światowej klasy specjalistami w zakresie projektowania aplikacji

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Codzienną współpracę z kolegami z USA

  • Pakiety dofinansowań (prywatna opieka zdrowotna i dentystyczna, pakiety sportowe, ubezpieczenie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy